«Гурби-Антонівці»: відбувся тренувальний збір керівного складу

31 березня – 2 квітня відбувся Всеукраїнський тренінг «Гурби-Антонівці 2017».

Близько півсотні хлопців і дівчат з усієї України, що увійшли до керівництва команд, зібралися на місці майбутньої гри, щоб покращити необхідні знання та навички: від орієнтування на місцевості до виживання в лісі та військової стратегії. Усі ці знання вони не лише застосовуватимуть під час гри, а й передаватимуть решті учасників. Перейняти досвід та поділитись власним приїхали і учасники з Новоайдарівщини.

«Цього року ми відзначаємо 75 річницю створення Української Повстанської Армії, і саме на 2017-й рік випали ювілейні 15-ті Гурби-Антонівці». Тому хочеться, щоб гра пройшла ще більш якісно та драйвово: готуємо терен, тренуємо керівний склад, щоб кожен відповідальний у своїй сфері зміг якнайкраще виконати поставлені цілі», — говорить керівник організаційного комітету гри Олеся Горяйнова.

«Гурби-Антонівці» – кузня лідерів, які здатні гуртувати навколо себе однодумців і втілювати у життя суспільні зміни.

Це унікальна можливість для молоді. Зареєструватися можна до 22 квітня!

Деталі: https://goo.gl/BMbpXq

Довідка: «Гурби-Антонівці» – найбільша в Україні теренова гра для молоді, що відбувається на початку травня на місці найбільшого в історії бою УПА проти НКВС (квітень 1944 року, на межі Тернопільщини і Рівненщини). Щорічно учасниками заходу є близько 400 хлопців і дівчат зі всієї України. «Гурби-Антонівці 2017» присвячені 75-й річниці створення Української Повстанської Армії.

Організатор заходу: Міністерство молоді та спорту України спільно з Тернопільською ОДА у партнерстві з громадською організацією “Молодіжний Націоналістичний Конгрес”.