ЯК ДІСТАТИСЯ НА ГРУ?


Шановні учасники теренової гри “Гурби-Антонівці – 2018”!

Організатори забезпечують підвезення учасників з Тернополя, Дубно, Львова. Якщо ж Ви плануєте дістатися терену власним автомобілем, або пішки, інформацію про маршрут для вас подано нижче.

Автобусами організаторів

Найперше, потрібно лише вирішити, з якого міста вам комфортніше добиратися. Попередньо представники оргкомітету зателефонують кожному учаснику. Так ви зможете повідомити, з якого міста плануєте їхати та забронювати місце в автобусі.

Тернопіль – збір о 8:30, майдан Волі (біля пам’ятника Данилу Галицькому);

Львів – збір о 7:30, біля порохової вежі;

Дубно – збір о 8:30, біля залізничного вокзалу.

Власним транспортом

Дорога Дубно–Кременець, поворот на с. Лішня перед/за с. Білокриниця, далі поворот на с. Стіжок, до с. Антонівці, в якому повернути наліво до штабу УПА-Південь. Дивитися карту
Асфальтне покриття дороги має поганий стан.

Пішки

Автобусом з Дубно або Кременця до с. Смига, звідки пішки до с. Буща (поворот з траси навпроти цвинтаря), через село йти наскрізь на схід до грунтової накатаної дороги, яка йде на схід, до великого роздоріжжя, де взяти на північний схід. Рухатися на схід до мосту через річку Іловиця, за мостом повернути праворуч та йти понад річкою до асфальтної дороги. Асфальтною дорогою рухатися до Штабу УПА-Південь. Це і є місце відкриття гри. Дивитися карту

Виїзд на волонтерку

Для тих, хто вже просто не може дочекатися гри!

Пропонуємо взяти участь у волонтерці 27-28 квітня – допомогти впорядкувати штаб-музей “Волинь-Південь” та могили бійців УПА! Адже сьогодні як ніколи важливо популяризувати героїчний чин бійців за волю України.

Харчування забезпечується організаторами. Дістатися на терен можна автобусами з Тернополя. Учасникам також компенсуються витрати на проїзд (до 400 грн).

Зголоситись на волонтерку можна представнику оргкомітету, що вам зателефонує. Будемо раді бачити всіх!

Дату та час виїзду з Тернополя та Дубно буде повідомлено особисто усім, хто зголоситься на волонтерку за номером: 097 122 42 87 Василь.