Теренова гра “Гурби-Антонівці” приносить нових друзів та незабутні емоції, але погляньмо на гру з іншого боку : як впливає життя в лісі на наше самопочуття ? Чи 3 доби активної гри не зашкодить нашому здоров’ю?
Гурби — це корисно?
“Гурби – Антонівці” — один з найбільших та найактивніших заходів “Молодіжного Націоналістичного Конгресу”. Гра відбувається на терені площею 20 км² : соснові ліси та природа навколо – чудова можливість вдихнути чисте повітря та відпочити від місцевого шуму. Гра триває безперервно 60 годин і часто найцікавіші події відбуваються саме посеред ночі, тому цілодобовий фітнес тобі гарантовано. Де ж ще ти зможеш побігати вночі та поборотися із суперником?
А бігати багато треба?
Гурби передбачають різноманітні види фізичної активності, серед яких біг є чи основним компонентом. Тобі неодноразово доведеться втікати від супротивників з іншим кольором пов’язки, якщо не хочеш втрачати своє “життя”. А у разі, якщо “життя” вже втрачено, то за кілька годин ти будеш змушений дістатися до Ради Вищих Спостерігачів, а отже, у тебе в будь-якому випадку виникне необхідність бігти чимдуж 🙂
“Біг — це найдоступніший вид фітнесу, тобі не потрібне ані спорядження, ані особливі вміння, найважлишіве – це бажання зберегти своє “життя” на грі. Під час бігу задіяні майже всі м’язи тіла (м’язи верхнього плечового поясу, шиї, пресу, спини, сідниці). Залежно від швидкості, стилю, місцевості по-різному будуть задіяні м’язи ніг”, — коментує Соломія Хома, студентка медичного університету, багаторазовий учасник теренової гри “Гурби-Антонівці”.
Біг це корисно?
Соломія пояснює чому біг корисний, а головне чому він корисний саме на Гурбах:
- він спалює калорії, а під час гри, повірте, ви їх нажуєте багато 🙂
- розвиває витривалість, що особливо необхідна коли за тобою біжить цілий курінь і єдиний вихід – це мчати з місця якомога швидше і далі;
- підіймає тонус м’язів та сприяє розвитку м’язової маси, чудова спроба привести себе в форму до літа;
- Біг також має ще масу позитивних моментів, і одним із них є гарний настрій, тобто психологічний аспект ;
- піднімається рівень ендорфінів (гормони щастя) та адреналіну. Словами не можу передати ту радість, яка в мене була коли вдалося втекти від диверсантів;
- покращує сон — коли бігаєш увесь день по терену, то засинаєш швидко та спиш “мертвим” сном.
“За 30 хвилин бігу ми спалюємо біля 300 калорій, більше того, жири продовжуватимуть спалюватися ще кілька годин опісля , тому можна сміливо їсти “згущик” та бути впевненим, що після теренової гри приїдеш додому з меншою вагою, ніж був до того”, —– розповідає Соломія, майбутній лікар.
Більше фактів!
Тепер трохи статистики для підтвердження наших слів: в середньому звичайний гравець за весь час гри робить 113506 кроків, що дорівнює 81 кілометру та 2279 спаленим калоріям. За добу – це 28390 кроків, 20,2 км, 570 ккал. Така велика та цікава фізична активність не зрівняється з жодними спортзалами.
Ти за безкоштовний активний відпочинок, заряд емоцій та позитиву ?
Все це можеш отримати за 60 годин на тереновій грі “Гурби – Антонівці”, вибір за тобою 🙂