ЩО ТАКЕ ГУРБИ-АНТОНІВЦІ


Що таке “Гурби-Антонівці” і чому ми рахуємо дні до їх початку? Відповідь неможливо описати словами. Тільки переживши гру, зрозумієш її суть. Спробуємо коротко розповісти про найочікуванішу подію року.

Чому і навіщо

Теренову гру організовують націоналісти. І, звісно ж, серед учасників розраховують знайти “ідейних спільників”. Місце обрано недаремно: у далекому 1944 році саме тут відбувся набільший бій УПА проти НКВС. Символічно, чи не так?

Гра відбувається не лише задля вшанування пам’яті борців за волю України. “Гурби-Антонівці” – це кузня послідовників воїнів УПА. Підтвердження тому – активна громадська діяльність та участь  “випускників” у сучасній російсько-українській війні.

Як це все відбувається

З того самого моменту, як ти знайшов себе у списку затверджених учасників – починаєш рахувати дні до початку. Шукаєш “камуфляж”, компас, міцне взуття, дощовик і ще багато надзвичайно важливих дрібничок, які забезпечать тобі якщо не комфортне проживання в лісі, то хоча б більш-менш терпимі умови.
Спорядження

Гра триває три доби поспіль за будь-яких погодних умов: майже щороку погода дарує зливи. Спати доводиться без наметів. Вогнища палити, зазвичай, заборонено. Питна вода – з річки. Якщо ти не маєш хоча б мінімального туристичного досвіду – це не перепона, але радимо зважати на це.

Готуйся морально до того, що буде “мокро, холодно і неприємно”. Слід вважати і на те, що речей варто брати мінімум, адже гра вимагає мобільності.

Звучить страшно? Але ж ти не боїшся складнощів, правда? На “Гурбах” ти відкриєш свій прихований потенціал – і будеш вражений можливостями тіла та духу.

Чого чекати від гри

Окрім суто похідних умов, “Гурби-Антонівці” цікаві й своєю суттю: безперервною боротьбою за перемогу. Твій курінь – це твоя команда. Керівництво – це люди, накази яких ти мусиш виконувати (інакше – тебе просто видалять з гри). Тут немає часу на роздуми чи відпочинок – доводиться орієнтуватися на місцевості, приймати блискавичні рішення і нести за себе повну відповідальність. Разом з цим, твоя команда – це і спільна відповідальність. Пошук компромісу, залагодження конфліктів, допомога одне одному – це і є те “гурбівське” братерство, про яке складено не одну легенду.

Інший курінь – твій умовний (!) ворог. Ставитися з повагою до нього – обов’язок. Тут немає місця для агресії, люті, больових прийомах в сутичках, підступності. Пам’ятай: поза тереном – усі ми друзі, що мають спільні принципи.

І на завершення….

Після гри, якими стомленими не були б учасники, всі разом йдуть прибирати за собою та іншими. Дбайливе ставлення до лісу та чистота в ньому – одне з головних правил. Завдяки такій екологічній акції, ми вивозимо десятки пакетів сміття і лишаємо ліс чистим.

.