З 13 по 15 квітня відбувся тренувальний збір керівництва

       З 13 по 15 квітня в урочищі Гурби проходив тренувальний збір керівного складу теренової гри «Гурби-Антонівці». Протягом цього часу досвідчені учасники гри передавали знання молодшому поколінню, яке вже встигло полюбити гру.
Практика проведення тренувальних зборів існує вже декілька років. На зборі майбутні суперники обговорюють стратегії та діляться своїми лайфхаками — там не існує конкуренції. Кожен розуміє: рівень підготовки суперника визначає якість гри. На терені ж є негласне правило «fair play» — чесної гри, якого по умовчанню дотримуються всі гравці. Кожен виконує умови, незалежно від того, чи це йому на руку, бо поважають себе та суперників.
Навіть на вихідних цьогорічне керівництво не відпочивало — навантаження були значними як і на грі: кожен день були ранкові руханки, нічні завдання, гутірки та дискусії. Обговорювали всі нюанси, які повинні знати ройові для гри: від специфіки ведення бою до вмісту аптечки. Багаторічні гравці ділились спогадами та історіями із попередніх ігор і переконувались, що гра міняється зі зміною учасників, та характер й ціль гри залишаються незмінні. «Гурби-Антонівці» виховують в учасниках гідних суперників, які кидають виклик власному страху; людей, що б’ються до кінця та не зважають на зовнішні обставини, коли мають одну ціль — перемогу.
З тренування всі повертались втомленими, але із ще дужчим бажанням взяти участь в тереновій грі. На щастя, очікувати ще не довго: до гри «Гурби-Антонівці» залишилось менш ніж два тижні.

 

“Тренувальний збір вже став великою традицією перед грою!
Кожен його учасник отримав безліч нових навичок та знань для застосування їх на грі, адже програма була досить насиченою і максимально практичною у використанні: ми опрацювали весь терен гри, орієнтувалися вночі, вчилися розвідці, шукали штаб та готувалися до сутичок в найнеочікуваніші моменти” – розповідає Валерій П’ятаченко, голова орг. комітету гри.